WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 1000ZŁ

Badanie zagęszczenia gruntów Siemianowice Śląskie, Rybnik


Badanie zagęszczenia gruntów przez Grupę Geolog Andrzej Łyczba.

Wykonując dokumentacje geotechniczną zawsze wykonywane są pomiary zagęszczenia gruntów. Wiąże się to ze sprawdzeniem poszczególnych warstw pod ziemią. Dodatkowo warto sprawdzić poziom wód gruntowych oraz stopień ich zanieczyszczenia.
Posiadane doświadczenie w badaniu gruntów za pomocą map geologicznych określi wstępnie stan uskoków tektonicznych oraz skarp. Do każdej opinii dostarczamy wszelkie informacje potrzebne do Urzędów, żeby móc rozpocząć budowę.

Dlaczego badanie zagęszczenia gruntów jest takie ważne?

Przez kilka lat naszych działań spotkaliśmy się nie raz z pustkami na których powstał dom, w którym później pękały fundamenty. Możemy dla ciekawych przesłać kilka zdjęć z tym związanym. Zdajemy sobie sprawę, że kupno działki i postawienie domu wiąże się z kosztami ponad kilkuset tysięcy, dlatego warto zbadać grunt na którym mają stać fundamenty.
Najlepiej to badanie wykonać przed kupnem działki, ponieważ warto wiedzieć czy dom nie powstanie na pustce geologicznej.

   Badanie zagęszczenia gruntów Siemianowice Śląskie, Rybnik   Badanie zagęszczenia gruntów Siemianowice Śląskie, RybnikBadanie zagęszczenia gruntów Siemianowice Śląskie, Rybnik

To dzięki kompletnie zrealizowanemu badaniu gruntu można mieć pewność, że wszystko jest tak, jak oczekujemy i możemy podejmować się budowy obiektu. Posiadamy szereg zadowolonych klientów z Siemianowic Śląskich Rybnika oraz z Czerwionka-Leszczyny.

Ważna informacja

Firma zajmuje się kompleksowymi badaniami geologicznymi, geotechnicznymi oraz hydrogeologii. Badamy zagęszczenia dynamiczną sondą lekką SL-10, średnią SD-30.
Badania laboratoryjene próbek gruntów i wód
Wykonujemy odwierty do 80m.
Sporządzamy ekspertyzy geotechniczne dla biur projektowych.
Opracowywujemy dokumentacje inżyniersko-geologiczne.
Nadzór przy budowie i badań geologicznych.