WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 1000ZŁ

Firma


Jesteśmy firmą, która zajmuje się przede wszystkim geologią inżynierską i geotechniką. Są to takie dziedziny badań, bez których nie można postawić, a nawet odpowiednio zaprojektować żadnego budynku. Jako firma doświadczona w zakresie świadczenia usług z zakresu geologii inżynieryjnej jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepszą, sprawną i przede wszystkim profesjonalną obsługę.

Czym się zajmujemy?

Nasza firma jest gotowa przede wszystkim dokładnie zbadać teren pod planowaną budowę oraz określić wszelkie warunki wodno-gruntowe, jakie w danym miejscu istnieje. Dzięki temu łatwo określić można, czy w danym miejscu budowa jest w ogóle możliwa i bezpieczna. Jako specjaliści z zakresu geologii inżynieryjnej jesteśmy w stanie przede wszystkim wykonać badania, które wykażą, czy w danym gruncie występują niebezpieczne zanieczyszczenia i czy jest on odpowiedni do tego, by powstały na nim różnego rodzaju budynki. W tym celu oferujemy stworzenie szeregu niezbędnych dokumentów i opinii, takich, jak dokumentacje geotechniczne, od niedawna nazywane dokumentacjami badań podłoża gruntowego.

    Geolog Katowice - Usługi i badania geologiczne Katowice i okolice - Firma   Geolog Katowice - Usługi i badania geologiczne Katowice i okolice - Firma   Geolog Katowice - Usługi i badania geologiczne Katowice i okolice - Firma

Po co takie badania?

Badania, których wykonanie oferujemy, a które wykorzystują właśnie takie dziedziny, jak geologia inżynierska i geotechnika są wykorzystywane w różnych celach. Oczywiście wśród najbardziej popularnych wymienić należy przygotowanie gruntu pod budownictwo, zarówno mieszkaniowe jak i przemysłowe. Takie badania mogą służyć także innym celom, takim jak choćby stworzenie infrastruktury komunalnej, zakładanie obszarów chronionych i rezerwatów czy też zabezpieczenie linii nabrzeża. 

Notariusz Katowice Iwona Pniok oferuje pomoc w sprawdzeniu mieszkania przed zakupem. www.iwonapniok.pl

Gruntowe pompy ciepła produkowane przez Polskiego producenta Gejzer.com są najbardziej ekologicznym i energooszczędnym źródłem ogrzewania budynków. www.gejzer.com