WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 1000ZŁ

Geolog Chorzów, Bytom, Gliwice, Sosnowiec, Mysłowice


Jesteśmy firmą, która zajmuje się przede wszystkim geologią inżynierską i geotechniką. Są to takie dziedziny badań, bez których nie można postawić, a nawet odpowiednio zaprojektować żadnego budynku. Jako firma doświadczona w zakresie świadczenia usług z zakresu geologii inżynieryjnej jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepszą, sprawną i przede wszystkim profesjonalną obsługę.

Czym się zajmujemy?

Nasza firma jest gotowa przede wszystkim dokładnie zbadać teren pod planowaną budowę oraz określić wszelkie warunki wodno-gruntowe, jakie w danym miejscu istnieje. Dzięki temu łatwo określić można, czy w danym miejscu budowa jest w ogóle możliwa i bezpieczna. Jako specjaliści z zakresu geologii inżynieryjnej jesteśmy w stanie przede wszystkim wykonać badania, które wykażą, czy w danym gruncie występują niebezpieczne zanieczyszczenia i czy jest on odpowiedni do tego, by powstały na nim różnego rodzaju budynki. W tym celu oferujemy stworzenie szeregu niezbędnych dokumentów i opinii, takich, jak dokumentacje geotechniczne, od niedawna nazywane dokumentacjami badań podłoża gruntowego. 

Dlaczego my? Ponieważ wykonaliśmy już szereg realizacji dla klientów z Chorzowa, Gliwic, Bytomia Sosnowaca oraz Mysłowic. Głównie badania pod domki jednorodzinne.

    Geolog Chorzów, Bytom, Gliwice, Sosnowiec, Mysłowice   Geolog Chorzów, Bytom, Gliwice, Sosnowiec, Mysłowice   Geolog Chorzów, Bytom, Gliwice, Sosnowiec, Mysłowice

Po co takie badania?

Badania, których wykonanie oferujemy, a które wykorzystują właśnie takie dziedziny, jak geologia inżynierska i geotechnika są wykorzystywane w różnych celach. Oczywiście wśród najbardziej popularnych wymienić należy przygotowanie gruntu pod budownictwo, zarówno mieszkaniowe jak i przemysłowe. Takie badania mogą służyć także innym celom, takim jak choćby stworzenie infrastruktury komunalnej, zakładanie obszarów chronionych i rezerwatów czy też zabezpieczenie linii nabrzeża.