WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Geolog Ruda Śląska, Knurów, Zabrze, Rybnik, Orzesze


Jesteśmy firmą, która zajmuje się przede wszystkim geologią inżynierską i geotechniką dla osób fizycznych jak i firm. Posiadamy park maszyn do badań geologicznych, jesteśmy w stanie wiercić na głębokość do 100m, do odwiertów w trudno dostępnych miejscach używamy małej wiertnicy. Zawsze chętnie odpowiadamy na każde pytanie klienta oraz podpowiemy w jaki sposób najlepiej wykonać dokumentacje dla urzędów.

Oferujemy:
- Badania laboratoryjne składu chemicznego gruntu i wody, analiza zanieczyszczeń oraz agresywność ze względu na beton,
- Badanie zagęszczenia gruntu za pomocą różnych sond dynamicznych,
- Wstępne rozpoznanie terenu na mapach geologicznych i hydrogeologicznych,
- Określanie głębokości zalegania wód podziemnych,
- wiercelnia studni głębinowych oraz wykonywanie przyłącza do sieci domowej,
- Nadzór prac geologicznych, prac budowlanych.

    Geolog Ruda Śląska, Knurów, Zabrze, Rybnik, Orzesze   Geolog Ruda Śląska, Knurów, Zabrze, Rybnik, Orzesze   Geolog Ruda Śląska, Knurów, Zabrze, Rybnik, Orzesze

Po co takie badania?

Firma wykonuje badania gelogiczne i geotechniczne głównie dla budowy nowych obiektów, ponieważ od 2012 roku weszła w prawo ustawa w sprawie warunków geotechnicznych dla posadowienia obiektów budowlanych. Jeżeli potrzebujesz geologa do sprawdzenia stanu gruntu pod budowe dla miast Ruda Śąska, Zabrze, Orzesze czy Knurów to zapewniamy, że konkretnie i rzetelnie podejdziemy do powierzonych nam zadań. Zawsze staramy się dotrzymywać terminów, oraz jeżeli nie możemy odebrać telefonu to oddzwaniamy do klienta - traktując go priorytetowo.