WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Geolog Wyry, Kobiór, Lędziny, Bieruń, Pszczyna


Wykonujemy badania inżyniersko - geologiczne dla osób fizycznych jak i firm. Badania przeprowadzamy głównie na terenach Pszczyny i okolic. Są to takie dziedziny badań, bez których nie można postawić, a nawet odpowiednio zaprojektować żadnego budynku. Jako firma doświadczona w zakresie świadczenia usług z zakresu geologii inżynieryjnej jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepszą, sprawną i przede wszystkim profesjonalną obsługę. Przed wykonaniem inwestycji.

Czym się zajmujemy?

Badamy działki pod względem warunków gruntowo wodnych jak badań geologicznych, które mają na celu zbadania stopnia zagęszczenia gruntu i stopnia skażenia gleby. Posiadając kilka różnych wiertnic geolog może badać grunty skalne jak i glina czy piasek. Specjaliści od inżynierii geologicznej sprawdzą jakie fundamenty będą odpowiednie na danym obszarze. Na Śląsku działają kopalnie a teren do nich należący narażony jest na wstrząsy. Badania działki pod budowe odbywa się po zaakceptowaniu oferty przez klienta. Po wizji i sprawdzeniu ziemi do 5m sporządzamy operta, który zawieta około 20 stron.
Posiadamy doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt wiertniczy. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne jak i firmy.

Dlaczego my? Ponieważ wykonaliśmy już szereg realizacji dla klientów z rejonu Wyry, Kobiór, Bieruń oraz Pszczyna. Głównie badania pod domki jednorodzinne.

    Geolog Pszczyna   Geolog Bieruń   Geolog Kobiór

Po co takie badania?

Badania gruntu na terenie Bierunia, Lędzin oraz Pszczyny były już wykonywane, dlatego mamy wsępne rozpoznanie terenu. Wykorzystujemy takie dziedziny, jak geologia inżynierska i geotechnika pod budownictwo, zarówno mieszkaniowe jak i przemysłowe. .