WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Geotechnika, badanie geotechniczne Będzin, Czeladź


Dokumentacja geotechniczna, badanie geotechniczne gruntu dla domów jednorodzinnych i firm.

Nasz zespół kompleksoweo wykonuje dokumentacje geologiczno-geotechniczną dla Będzina i Czeladzi w której określamy warunki gruntowe dla danej działki, dlatego staramy się zrobić wszystko, by zapewnić Państwu fachową ocenę gruntu. Jesteśmy wykonać odwierty nawet do 100metrów, dbając o naszych klientów zawsze dotrzymujemy terminów zlecenia. Najlepiej zadzwonić do nas i ustalić wstępne informacje drogą telefoniczną.

  • Sprawdzamy zagrożenia geotechniczne,
  • Wykonujemy operaty geotechniczno-iżynierskie,
  • Ocenimy ewentualny wpływ podejmowanej inwestycji na środowisko naturalne,
  • Zadbamy także o ocenę stanu technicznego obiektów sąsiednich, by wszystko mieć pod kontrolą.

    Geotechnika, badanie geotechniczne Będzin, Czeladź   Geotechnika, badanie geotechniczne Będzin, Czeladź   Geotechnika, badanie geotechniczne Będzin, Czeladź

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług?

Sprawdzamy grunt głównie przed zakupem działki, żeby inwestor nie kupił "kota w worku" ponieważ przy tak dużych inwestycjach nie warto ryzykować. Grunty typu: torf i mamuły nie są w stanie utrzymać nawet małego obciążenia. Szybko ulegają odkształceniu, dlatego budynek może się przekrzywić. Później trzeba zagęszczać grunt specjalnymi urządzeniami co jest kosztowną sprawą. Wody gruntowe w porze deszczowej mogą szybko przybierać i zalewać dany teren. Posiadamy obszerną wiedzę w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki i projektowania konstrukcyjnego w Czeladzi czy Będzinie – co daje Państwu gwarancję, że dokumentacja geotechniczna będzie pewna i sprawdzona.

Zapraszamy!