WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Geotechnika, badanie geotechniczne Chorzów, Bytom


Fachowa dokumentacja geotechniczna, badanie geotechniczne

Jako profesjonalna firma zajmująca się kompleksową dokumentacją geologiczno-geotechniczną mamy świadomość powagi swoich usług, dlatego staramy się zrobić wszystko, by zapewnić Państwu fachową ocenę gruntu. Nie jest tajemnicą, że takowa dokumentacja niesie ze sobą wielką odpowiedzialność – dlatego dbamy o to, by nasze usługi w Chorzowie i Bytomiu były wysokiej jakości. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej – zachęcamy do kontaktu, jednak tutaj w krótkim zarysie przedstawimy to, co mogą Państwo uzyskać poprzez wiedzę wynikającą z dostarczonej przez nas dokumentacji.

  • Stwierdzimy lub wykluczymy obecność ewentualnych zagrożeń geotechnicznych.
  • Dokonamy pełnej oceny ryzyka geologicznego,
  • Ocenimy ewentualny wpływ podejmowanej inwestycji na środowisko naturalne,
  • Zadbamy także o ocenę stanu technicznego obiektów sąsiednich, by wszystko mieć pod kontrolą.
  • Wiercenia rdzeniowe (rdzeniowanie otworów), wiercenia ślimakowe

    Geotechnika, badanie geotechniczne Chorzów, Bytom   Geotechnika, badanie geotechniczne Chorzów, Bytom   Geotechnika, badanie geotechniczne Chorzów, Bytom

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług?

Zapewniamy, że oferowane przez nas badanie geotechniczne z dokumentacją jest w pełni zgodna z wymogami prawnymi. Dbamy o jej wysoką klasę i rozbudowaną formę. Nasz zespół specjalistów dba o to, by w każdej z realizowanych dokumentacji znalazła się odpowiednia część z wnioskami i wytycznymi, jak również jasno przedstawiona część tabelaryczna i graficzna. Urządzenia wiertnicze posiadane przez nas są na kołach oraz gąsienicach. Wykonujemy odwierty prawie w każdym terenie. Posiadamy obszerną wiedzę w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki i projektowania konstrukcyjnego – co daje Państwu gwarancję, że nasza odpowiedź co do tego, czy plan zagospodarowania przestrzennego danej powierzchni jest słuszny czy nie – to odpowiedź pewna i sprawdzona.

Zapraszamy!