WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Geotechnika, badanie geotechniczne Orzesze, Mikołów


Dokumentacja geotechniczna, badanie geologiczne gruntu

Właściciel Firmy geolog Andrzej Łyczba kieruje oferte do inwestorów indywidualnych, firm oraz instytucji. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyte uprawnienia pozwalają na rzetelnie wykonywanie swojej pracy. Jesteśmy w stanie podjąć się różnych zadań, ponieważ używane przez nas urządzenia są dostosowane do różnych gruntów. Wiertnice są w stanie wiercić nawet do 100m, nawet w trudno dostępnych miejscach. Zapewniamy doradztwo na każdym etapie inwestycji oraz pomoc techniczną przy doborze odpowiednich materiałów do budowy.

  • Opinie geotechniczne pod budowe
  • Badanie zagęszczenia gruntu
  • Sprawdzanie poziomu zwierciadła wód gruntowych
  • Odwierty, badanie chemiczne gruntu w laboratorium

    Geotechnika, badanie geotechniczne Orzesze, Mikołów   Geotechnika, badanie geotechniczne Orzesze, Mikołów   Geotechnika, badanie geotechniczne Orzesze, Mikołów

Dlaczego wykonuje opinie geotechniczną?

Od 2012 roku weszła w życie ustawa o sprawdzeniu gruntu przed budową obiektu. Operat ma zawierać techniczne warunki posadowienia obiektu budowlanego. Takie badanie daje Państwu gwarancję na terenie Orzesza i Mikołowa, czy teren spełnia odpowiednie normy oraz na jakim poziomie jest woda gruntowa. W przypadkach specjalistycznych badań trzeba wykonać rdzeniowanie otworu nawet do kilkuset metrów. Jako nieliczni posiadamy maszynę do wiercenia sonicznego do kilkuset metrów oraz urządzenia wiertnicze od 2 do 20 ton uciągu.

Zapraszamy do kontaktu.