WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Geotechnika, badanie geotechniczne Tarnowskie Góry


Fachowa dokumentacja geotechniczna

Zgodnie z ustaleniami Ministra Budownictwa z 25.4.2012 roku w sprawie o warunkach geotechnicznych dla działki pod budowe domu. Należy sporządzić operat geotechniczny dla gruntu w którym będą zawarte wszystkie dane dotyczące warstw gruntu do 5 metrów pod powierzchnią. Posiadamy szereg urządzeń, którymi jesteśmy obsłużyć każdy teren, nawet miejsca do których nie ma możliwości dojazdu. Badamy stopień zagęszczenia gruntu oraz poziom wód gruntowych. Badania gruntu za pomocą urządzeń wiertniczych. Posiadamy kilka możliwości uzyskania rdzenia przekroju geologicznego.
Posiadamy najwyższy standard pracy, w której stawiamy na jakość realizacji. Wieloletnie doświadczenie daje bogatą wiedze znajomości guntu w Tarnowskich górach. Zawsze staramy odebrać się telefon, lecz jeżeli nie jesteśmy w stanie to zawsze oddzwaniamy.

  • Operat geotechniczny pod budowe domu
  • Specjalistyczne badanie gruntu w laboratorium
  • Sprawdzanie poziomu zwierciadła wód gruntowych
  • Kompleksowy montaż studni głębinowych i przydomowych oczyszczalni ścieków

    Geotechnika, badanie geotechniczne Tarnowskie Góry   Geotechnika Tarnowskie Góry   badanie geotechniczne Tarnowskie Góry

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług?

Zapewniamy, że oferowane przez nas dokumentacja jest w pełni zgodna z wymogami prawnymi. Posiadamy obszerną wiedzę w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki i projektowania konstrukcyjnego – co daje Państwu gwarancję badanych gruntów w Tarnowskich Górach, że nasza odpowiedź co do tego, czy plan zagospodarowania przestrzennego danej powierzchni jest słuszny czy nie – to odpowiedź pewna i sprawdzona.

Firma Geolog Andrzej Łyczba