WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Geotechnika, badanie geotechniczne Tychy, Mysłowice


Dokumentacja geotechniczna, badanie geotechniczne gruntu pod budowę

Badanie geotechniczne ma na celu sprawdzenie działki pod względem podłoża budowlanego. Przyjeżdżając na miejsce najczęściej wykonujemy trzy odwierty do poziomu 5 metrów pod powierzchnią, gdzie sprawdzamy bodowe warstw gruntu, gęstość, wchłanianie wody, poziom wód gruntowych, ustalamy współczynnik filtracji i kierunek ruchu wód, skład chemiczny. Kilka urządzeń wiertniczych stosujemy do uzysku rdzenia przekroju geologicznego (rdzeniowanie otworu). Wieloletnie doświadczenie w proawdzeniu działalności na rynku projektów geotechniki oraz współpraca z inżynierami budownictwa świadczy o naszych niepodważalnych atutach. Zawsze chętnie doradzimy technicznie przed zakupem działki jakie dodatkowe parametry warto sprawdzić.

  • Odwierty i kompleksowe badania gruntu
  • Projekt geotechniczny
  • Budowa studnii głębinowych i biologicznych oczyszczalni ścieków
  • Odkrywki fundamentowe

    Geotechnika, badanie geotechniczne Tychy, Mysłowice   Geotechnika, badanie geotechniczne Tychy, Mysłowice   Geotechnika, badanie geotechniczne Tychy, Mysłowice

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług?

Zapewniamy, że oferowane przez nas ekspertyzy są w pełni zgodna z wymogami prawnymi. Dbamy o jej wysoką klasę i rozbudowaną formę. Nasz zespół specjalistów dba o to, by w każdej z realizowanych dokumentacji na terenie Mysłowic oraz Tychów znalazła się odpowiednia część z wnioskami i wytycznymi, jak również jasno przedstawiona część tabelaryczna i graficzna. Warto skontaktować się z nami przed zakupem działki budowlanej.

Zapraszamy.