WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Usługi i badania geologiczne Będzin, Czeladź


Firma Geolog Andrzej Łyczba sporządza opinie oraz projekty geologiczne dla obiektów budowlanych. Pierw z klientem ustalamy czego dokładnie potrzebuje, następnie wiertnicą przyjeżdżamy na działkę w celu odwiertu. Jesteśmy w stanie sprawdzić jaki skład ma ziemia na danej działce. Możemy również przeprowadzić badanie warunków gruntowo - wodnych, ponieważ wody gruntowe mogą podczas silnych opadów podnieść się o kilka metrów. Współpracujemy z laboratorium, w którym badamy próbki gruntu z odwiertów - w celu sprawdzenia stopnia skażenia gleby.
Dokumentacje geologiczno inżynierskie są konieczne do zatwierdzenia warunków budowy obiektu przez urząd w Będzinie i Czeladzi. 

    Usługi i badania geologiczne knurów, Będzin, Czeladź   Usługi i badania geologiczne knurów, Będzin, Czeladź   Usługi i badania geologiczne knurów, Będzin, Czeladź


Usługi dla firm

Z naszej oferty skorzystać mogą także przedsiębiorcy, którzy potrzebują niezbędnych ekspertyz z zakresu środowiskowych uwarunkowań. Przygotujemy także dokumentacje środowiskowe niezbędne w każdym przedsiębiorstwie z rejonu Będzina i Czeladzi. Gwarancja wykonania odpowiednich opracowań oraz trzymania się terminu realizacji.