WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Usługi i badania geologiczne Tychy, Mysłowice, Piekary Śląskie


Firma geolog oferuje świadczenie usług z zakresu geotechniki oraz geologii w Tychach, Mysłowicach i Piekarach Śląskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się, aby usługi geologiczne, jakie świadczymy prezentowały najwyższy poziom. Udaje nam się to osiągnąć dzięki współpracy z wieloma specjalistami i profesjonalistami. To właśnie dzięki temu w trakcie naszej działalności wykonaliśmy setki ekspertyz oraz różnego rodzaju dokumentacje.

Usługi dla przyszych inwestorów

Właściciel Firmy geolog Andrzej Łyczba kieruje oferte do inwestorów indywidualnych, firm oraz instytucji. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyte uprawnienia pozwalają na rzetelnie wykonywanie swojej pracy. Jesteśmy w stanie podjąć się różnych zadań, ponieważ używane przez nas urządzenia są dostosowane do różnych gruntów. Wiertnice są w stanie wiercić nawet do 100m, nawet w trudno dostępnych miejscach. Zapewniamy doradztwo na każdym etapie inwestycji oraz pomoc techniczną przy doborze odpowiednich materiałów do budowy.

W ofercie głównie posiadamy:
- Opinie geologiczno-inżynierskie pod budowe,
- Badanie zagęszczenia gruntu,
- Sprawdzanie poziomu zwierciadła wód gruntowych,
- Odwierty, badanie chemiczne gruntu w laboratorium,
- Dokumentacja do biologicznych oczyszczalni ścieków,
- Kompleksowe studnie głębinowe.

    Usługi i badania geologiczne Tychy   Usługi i badania geologiczne Tychy, Mysłowice   Usługi i badania geologiczne Piekary Śląskie


Usługi dla przedsiębiorców

Z naszej oferty skorzystać mogą także przedsiębiorcy, którzy potrzebują niezbędnych ekspertyz z zakresu środowiskowych uwarunkowań. Przygotujemy także dokumentacje środowiskowe niezbędne w każdym przedsiębiorstwie.