WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Studnie głębinowe i abisyńskie Świętochłowice, Siemianowice oraz Piekary Śląskie.


Wykonywanie kompleksowych studni głębinowych z przyłączem od 10 lat.

Kompleksowe wykonywanie studni głębinowych od całej instalacji od sieci domowej do studni. Wszystkie materiały których używamy mają atest. Pomagamy ustalić najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta. Pierw ustalamy wstępnie na jakiej wysokości powinna znajdować się woda. Wiercimy w nawet trudno dostępnych miejscach. Jeżeli posiadasz ogródek działkowy to studnia abisyńska jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ jej wykonanie jest dużo tańsze.
Studnie głębinowe wiercimy na płuczke jak i na kompresor w zależności od danego terenu w Świętochłowicach, Siemianowicach czy Piekarach. Przed zleceniem dokładnie analizujemy mapy geologiczne i hydrogeologiczne żeby stwierdzić szacunkowy poziom wód głębinowych.

    studnie głębinowe Siemianowice Śląskie   studnie głębinowe Piekary Śląskie   studnie głębinowe siemianowice, studnie świętochłowice

    studnie   studnie śląsk i małopolska   studnie abisyńskie śląsk i małopolska

Nasza Firma

Jesteśmy konkretni i zapewniamy poinformowaie klienta o wszystkim co musi wiedzieć na temat studni. Dodatkowym atutem jest solidność i odbieranie telefonów. Zawsze podchodzimy do klienta w ten sposób jak to my chcielibyśmy być obsłużeni.

Zapraszamy!