WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Studnie głębinowe i abisyńskie Śląsk i Małopolska


Wykonywanie kompleksowych studni głębinowych i abisyńskich z przyłączem od 10 lat.

Coraz większy nacisk kładziemy na ekologie i oszczędności. Korzyści jakie idą za studnią głębinową to oszczędność około 4.000zł rocznie. W skład studni wchodzi: odwiert, oruruwanie, obsypka żwiru filtracyjnego, filtry, pompa oraz reszte rur, przyłączy oraz instlacji elektrycznej. Największym atutem jest koszt 1m3 wody który wyności 65 groszy (koszt zasilaia pompy elektrycznej).
Studnie abisyńskie wykonujemy głównie dla ogródków działkowych. Możliwość kompleksowego montażu pompy oraz całego osprzętu wybranego według preferencji klienta. Budowa studni na Twoim ogródku działkowym na Śląsku i Małopolsce do 150km od Katowic.

Procedura poszczególnej realizacji:
- Stwierdzamy na jakiej głębokości znajduje się woda gruntowa,
- Ustalenie ceny wykonania studni dla domu jednorodzinnego / gospodarstwa,
- Przyjaz na miejsce i wiercenie otworu,
- Montaż hermetycznych obudów rur studziennch z atestem P.Z.H (niebieskie).
- Czyszczenie studni oraz włożene filtrów,
- Montaż pompy, zbiornika, kręgi, wpięcie do sieci domowej.

    Studnie głębinowe i abisyńskie Śląsk   Studnie głębinowe i abisyńskie Śląsk   Studnie głębinowe i abisyńskie Śląsk

    studnie   studnie śląsk i małopolska   studnie abisyńskie śląsk i małopolska

Film przedstawiający w jaki sposób wykonujemy studnie abisyńskie na Śląsku i Małopolsce.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Zapewniamy, że oferowane przez nas wiercenie studni głębinowych jest w pełni zgodna z wymogami prawnymi. Posiadamy bogate doświadczenie w wiertnictwie. Wiemy na jakim terenie można wykonać studnie kopane, abisyńskie oraz głębinowe. Dzięki ponad 15 letnim doświadczeniu wiertaczy znamy prawdopodobieństwo występowania wody. Jeżeli teren nie jest pewny to wykonujemy badania elektrooporowe, które dają nam rezultat o głębokości występowania wód podziemnych. W przypadku kiedy klient oczekuje wody pitnej to najlepiej sprawdzić w okolicy czy ktoś z sąsiadów posiada studnie i zbadać wodę. Wiercąc studnie do celów pitnych najlepiej brać wodę z niższych pokładów, ponieważ jest ona przefiltrowana przez nature. Studnie abisyńskie czerpią wodę z warstw wodonośnych do 12 metrów głębokości. W tych studniach pompa umieszczona jest na powierzchni odwiertu.
Dbamy o to żeby wszystkie warunki zostały ustalone przed podjęciem zlecenia. Możemy pokazać nasze realizacje u klientów, u których już wykonywaliśmy studnie żeby udowodnić, że usługi przez nas wykonywane są faktycznie bez zastrzeżeń. Studnie wiercimy w każdym rejonie Śląska i Małopolski.

Zapraszamy!