WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Przydomowe biologiczne oczysczalnie ścieków Śląsk


Wykonujemy kompleksowo oczysczalnie ścieków z przyłączem sieciowym od 6 lat.

Coraz większy nacisk kładziemy na ekologie i oszczędności. Korzyści jakie idą za przydomową oczysczalnią to oszczędność około 2.000zł rocznie dla domu jednorodzinnego.
Pierw wykonywane jest badanie geologiczne za pomocą kilku odwiertów w miejscu gdzie chcemy zlokalizować zbionik oraz drenaż dla oczyszczalni. Sprawdzamy poziom wody gruntowej oraz pobieramy próbki gruntu do badań makroskopowych.
Pomiar wsiąkania wody wykonywany jest przez zalanie wodą otworu i pomia czasu wsiąknięcia wody - jest to test perkolacyjny.

Na podstawie badań wykonywany jest projekt oczysczalni biologicznej dla danej działki w którym uwzględnia się jej wielkość, prędkość wsiąkania wody, ilość mieszkańców, położenie względem domu.

Podstawowa konstrukcja domowej oczysczalni:
- Osadnik gnilny,
- Drenaż rozsączający,
- Puzzolana,
- Studzienka zamykająca i rozdzielcza,

    oczysczalnie ścieków śląsk    oczyszczalnia ścieków śląsk   przydomowa oczyszalnia ścieków śląsk

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Zapewniamy, że oferowane przez nas kompleksowy montaż oczysczalni przydomowych jest w pełni zgodna z wymogami prawnymi. Dbamy o to żeby wszystkie warunki zostały ustalone przed podjęciem zlecenia. Możemy pokazać nasze realizacje u klientów, u których już wykonywaliśmy oczysczalnie żeby udowodnić, że usługi przez nas wykonywane są faktycznie bez zastrzeżeń.

Zapraszamy!