WWW.GEOLOG.KATOWICE.PL

GEOLOG KATOWICE

USŁUGI GEOLOGICZNE KATOWICE - ŚLĄSK I OKOLICE

BADANIE GEOTECHNICZNE NA ŚLĄSKU POD BUDOWE OD 900ZŁ

Geotechnika, badanie geotechniczne Siemianowice Śląskie


Fachowa dokumentacja geotechniczna

Firma geologiczna mgr inż. Andrzeja Łyczby oferuje pomoc i usługi na każdym etapie inwestycji. Badania geotechniczne głównie wykonywane są dla ustalenia projektu fundamentów. Rozpoznajemy warunki wodno-gruntowe dla obszaru inwestycji przez odwierty badawcze i sondowanie podłoża gruntowego. Istnieje możliwość dodatkowego zbadania gruntu w laboratorium w celu analizy mechaniki gruntowej oraz określenia agresywności w stosunku do betonu i stali. Sporządzamy opinie geologi inżynierskiej dla danej działki w których uwzględniamy uskoki tektoniczne. Również ważnym aspektem są badania zagęszczenia gruntu za pomocą sondy lekkiej DPL oraz sondy statycznej CPTU. W celu szczegółowego badania gruntu stosuje się wiercenie, w którym uzyskuje się rdzeń (rdzeniowanie otworu). Dodatkowo wykonujemy studnie głębinowe oraz przydomowe oczyszczalni ścieków.

  • Sprawdzanie działki budowlanej przed zakupem
  • Badania działki pod budowe oraz sporządzenie dokumentacji geotechnicznej
  • Laboratoryjne sprawdzanie składu chemicznego gruntu
  • Studnie głębinowe oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków - badania, odwierty oraz kompleksowe podłączenie

    Geotechnika, badanie geotechniczne Siemianowice Śląskie   Geotechnika, badanie geotechniczne Siemianowice Śląskie   Geotechnika, badanie geotechniczne Siemianowice Śląskie

Troche o naszej firmie

Firma prowadzona jest przez magistra geologii Andrzeja Łyczbę. Siedziba firmy również znajduje się w Siemianowicach przy ulicy Władysława Reymonta 4/7. Używamy różnego rodzaju wiertnic, które można zobaczyć w zakładce galeria na naszej stronie. Działalność w branży jest wieloletnia, dlatego wstępnie jesteśmy w stanie oszacować czego można się spodziewać na danej działce. Chętnie udzielimy wstępnych informacji telefonicznie. Najczęstrze pytanie brzmi ile kosztuje badanie pod dom jednorodzinny, szacowany koszt między 700-900zł na terenie Siemianowic Śląskich.

Serdecznie zapraszamy.